Kredyt hipoteczny a kredyt mieszkaniowy - sprawdz zdolność kredytowa
  • images/reklama/banki/Baner_Wino.jpg
  • images/reklama/banki/Baner_Ziemia.jpg
  • images/reklama/banki/hipotekadlaciebie1.jpg
  • images/reklama/banki/bezBIK.PNG

Formularz kontaktowy
*
*
Termin kontaktu
   
Wysyłając formularz wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny ze strony doradcy HDC sp. z o.o.
Skontaktuj się z nami
801090080
791717007
Szybko i bezpłatnie
Kliknij na zieloną słuchawkę aby połączyć się z naszym doradcą. Połączenie jest darmowe.
Jeśli łączysz się z komputera stacjonarnego, to pamiętaj o podłączeniu słuchawek z mikrofonem.
Odpowiadamy na czacie
Informujemy, że rozmowa z doradcą jest w pełni anonimowa.Kredyt hipoteczny - Leszno

PDF Drukuj Email

Chcesz wziąć tani kredyt w Lesznie bądź województwie wielkopolskim?


Jesteś we właściwym miejscu. To strona ogólnopolskich doradców hipotecznych Kancelarii Finansowej HDC.
Powstała ona po to aby ułatwić Ci kontakt z doradcą kredytowym, który bezpłatnie ułatwi Ci uzyskanie kredytu w Twoim regionie (woj. wielkopolskie, Leszno)
Jak to działa? Jeżeli chcesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, dowiedzieć się o warunki kredytu w poszczególnych bankach lub zapytać o najlepszy i najtańszy kredyt dla Ciebie, poproś o kontakt doradcy finansowego za pośrednictwem naszego formularza. Doradca HDC skontaktuje się z Tobą w wyznaczonej przez Ciebie porze celem udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie, a jeżeli zachcesz sfinalizować wniosek, załatwieniem formalności kredytowych zajmie się doradca finansowy będący najbliżej Ciebie. Oczywiście dojedzie do Ciebie za darmo.

Dlaczego opłaca się złożyć wniosek o kredyt hipoteczny, kredyt refinansowy lub konsolidacyjny za naszym pośrednictwem?

  • Oszczędzasz czas, bo nie wychodzisz z domu, by odwiedzić pośrednika lub bank, nie musisz odwiedzać kilku banków, aby poznac ich ofertę, a masz oferty wszystkich banków w jednym miejscu. A przecież dojazd to też koszt, jednocześnie oszczędzasz więc pieniądze.
  • Oszczędzasz czas, bo nie musisz uczyć się zawiłości ofert bankowych i zastanawiać się na wyłapywaniem kruczków w umowach. Zostaw to nam , my robimy to na co dzień i z łatwością wybierzemy najlepszą ofertę, dostosowaną do Twojej sytuacji, niezależnie od tego czy potrzebny Ci kredyt mieszkaniowy, budowlany, refinansowy czy konsolidacyjny
  • Oszczędzasz czas, bo kontakt z nami jest szybki – wypełnienie formularza kontaktowego zajmie ci kilkanaście sekund.
  • Zapoznaj się z naszym Poradnikiem Kredytowym i skorzystaj z naszego Kalkulatora Kredytowego, aby samemu obliczyć swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się o maksymalną kwotę możliwego do uzyskania przez Ciebie kredytu hipotecznego. Możesz również użyć Kalkulatora rat, aby sprawdzić jaka będzie rata malejąca lub Kalkulatora opłat notarialnych, aby wyliczyć opłaty notarialne. Warto również odwiedzić dział Najlepsze oferty kredytowe - może Tobie uda się skorzystać z promocji lub spełnić warunki niezbędne do tego, aby uzyskać naprawdę tani kredyt hipoteczny.
  • My jesteśmy po to , żeby Ci pomóc. Nierzadko bank rozpatrzy Twój wniosek negatywnie. Statystyki ujawniają, ze banki odrzucają ponad połowę wniosków o kredyt lub pożyczkę. Z nami jest łatwiej. Mamy wysoką skuteczność uzyskiwanych kredytów, sięga ona 90% wniosków kredytowych składanych za naszym pośrednictwem. Nasi doradcy maja wieloletnie doświadczenie kredytowe i nie dają się łatwo zbywać. Mamy też łatwiejszy kontakt z kadrą w bankach, pracujemy z nimi na co dzień, dobrze się znamy i lubimy.

Na czym zarabiamy?

Ważną rzeczą jest fakt, że to nie Ty nam płacisz - nie zarabiamy też na sprzedaży Tobie dodatkowych ubezpieczeń ani innych produktów bankowych, które obciążałyby Twoją kieszeń ponad to, czego wymaga spłata kredytu. Tak więc za to, że pomożemy Ci uzyskać kredyt nie zapłacisz nam nawet złotówki! Naszym zyskiem jest zadowolony z obsługi Klient, który poleci nas swojej rodzinie i znajomym.

Płaci nam bank, a nie ty. Co to znaczy?

Oznacza to, że niezależnie czy będziesz starał się o kredyt za naszym pośrednictwem czy bezpośrednio w oddziale banku (czy to w Lesznie, czy innym oddziale w województwie wielkopolskim) - będzie Cię on kosztował dokładnie tyle samo. Co więcej, jesteśmy zdania, że u nas ten sam kredyt będzie tańszy.

Kredyt tańszy niż w oddziale banku? Jak to możliwe?

Cóż, wybieramy dla Ciebie najlepszą ofertę  - bo bank nie płaci nam za sprzedaż dodatkowych ubezpieczeń, kart kredytowych i kont - tak jak swoim pracownikom,

Potem dodatkowo negocjujemy jeszcze warunki kredytu - bo nam wszystko jedno czy bank na Tobie zarobi , nie płacą nam prowizji od zarobków banku, więc tak naprawdę zależy nam na Twoim zadowoleniu i na tym, żebyś polecił nas Swoim znajomym

No i załatwimy za Ciebie większość formalności kredytowych, więc oszczędzasz sobie kosztów związanych z ta bieganiną.


Nasza oferta kredytowa to:
Jak złożyć wniosek o kredyt?

 

Można to zrobić na dwa sposoby. Możesz spędzić 2 tygodnie na codziennych wizytach we wszystkich bankach , wielogodzinnych rozmowach z doradcami oraz wielogodzinnych dojazdach.

A jeżeli nie masz na to ochoty i po prostu chcesz sprawdzić szybko oferte wszytkich banków, wypełnij ten formularz, aby sprawdzić jaki kredyt jest dla Ciebie dostępny a następnie kliknij w przycisk

„ Kontakt z Doradcą”.

 

Żadnych kosztów!

Żadnych zobowiązań!

Możesz zrezygnować z naszych usług w każdej chwili.

Decyzja do końca należy tylko do Ciebie.Jesteśmy pewni, że dzięki pomocy doradców hipotecznych Kancelarii HDC, uzyskasz  kredyt, o który się ubiegasz.

 


 
Najczęściej czytane artykułyNajnowsze artykuły


Kancelaria Finansowa HDC

Wojciechowska 7j lok.17
Lublin, Polska 20-704 Poland
48814511313
Kredyt hipoteczny i mieszkaniowy
Kredyt hipoteczny
w Google+
Kredyt mieszkaniowy na Blip.pl
Obserwuj @HDCKredyty